דרכון גרמני יתרונות

יתרונות הדרכון הגרמני

יתרונות האזרחות הגרמנית והדרכון האירופאי

ברוכים הבאים לאתר שלנו, בו אנו מסייעים לישראלים בקבלת אזרחות גרמנית. כחברה באיחוד האירופי, גרמניה מציעה הטבות והזדמנויות ייחודיות. אנו מספקים ללקוחותינו את כל המידע והמשאבים הדרושים כדי להפוך את תהליך האזרחות לפשוט וחלק.

אפשרות למגורי קבע בשטח האיחוד

אזרחים ישראלים המחזיקים בדרכון גרמני רשאים לגור באופן קבוע בכל אחת ממדינות האיחוד האירופי, וכן במדינות החברות באמנת שנגן. גם אם אינכם מעוניינים להגר מישראל, האפשרות למגורים זמניים או מגורי קבע באירופה פותחת בפניכם מגוון אפשרויות והזדמנויות שלא קיימות לאחרים. כמו כן יש לציין כי מחירי הדיור והשכירות בגרמניה נמוכים לאין ערוך מאשר בישראל, ובמידה ואתם בעלי מקור הכנסה בישראל ומתגוררים בגרמניה תוכלו לנצל את הפער בין המשכורת הישראלית ליוקר המחיה בגרמניה

לימודים אקדמיים מסובסדים

דרכון גרמני פותח בפניכם דלת לעולם האקדמי העשיר באירופה, ומאפשר לכם להתקבל וללמוד במגוון מוסדות אקדמיים באירופה במחירים מסובסדים, קבלת מלגות שונות השמורות למחזיקי דרכון אירופי ובמקרים מסוימים אף בחינם. נזכיר כי באירופה מצויים כמה ממוסדות הלימודים האקדמיים המובילים בעולם, ולמי שמעוניין להתקדם בעולם האקדמי קיומן של אפשרויות אלו בהחלט מהווה יתרון שלא ניתן להקטין אותו.

0 +

לקוחות מרוצים

האזרחות הגרמנית שלך נמצאת במרחק קליק אחד

לבדיקת זכאות ללא עלות
או התחייבות לחצו כאן

0 +

שנות ניסיון

היתרונות שבאזרחות גרמנית

אפשרות לעבוד באופן חוקי וללא הגבלה באיחוד האירופי

יתרון משמעותי נוסף שמקנה דרכון גרמני הוא האפשרות לעבוד באופן חוקי לחלוטין וללא הגבלה בכל אחת מ-27 המדינות החברות באיחוד האירופי ולהנות ממגוון התנאים הסוציאליים הניתנים שם כגון פנסיה, ימי חופש, דמי אבטלה ועוד. נזכיר כי כמה מן המדינות העשירות בעולם מצויות באירופה, ובענפים רבים האפשרות לעבוד שם ללא הגבלה היא רווחית ביותר.

כניסה חופשית ליותר מדינות

דרכון גרמני הוא אחד הדרכונים החזקים והמקובלים בעולם. היא מאפשרת למחזיקיה לנסוע ליותר מ-190 מדינות ללא ויזה או עם ויזה בהגעה. זה כולל את כל המדינות באיחוד האירופי, כמו גם מדינות רבות אחרות כמו ארצות הברית, קנדה, אוסטרליה, ניו זילנד, יפן ועוד רבות אחרות. זה גם מעניק לבעל הזכות לחיות ולעבוד בכל מקום באיחוד האירופי, מה שהופך אותו למסמך מבוקש מאוד.

מעבר מהיר לתוך ובתוך אירופה

דרכון אירופי מאפשר למחזיקים בו מעביר מהיר לתוך אירופה מחוצה לה וכן בין מדינות האיחוד האירופי. מי מכם שטייל באירופה וודאי נתקל בתורים המהירים לבעלי דרכון אירופי שלא מאלצים לחכות בתור האיטי בו עומד כל מי שאין לו דרכון אירופי.

אפשרויות רבות יותר בכף ידך

אפשרויות רבות יותר למשקיעים בהון ובנדל"ן

שוק הנדל"ן הגרמני נחשב לאחד מהבטוחים והיציבים בעולם. כלכלה חזקה, סביבה פוליטית יציבה ואוכלוסייה גדלה מניעים את השוק. לדיור יש ביקוש רב, הן לרכישה והן להשכרה, והמחירים עולים בהתמדה בשנים האחרונות. ריביות נמוכות מאפיינות גם את השוק, מה שהופך את הלוואות לרכישת נדל"ן למשתלמת יותר. עם זאת, השוק ידוע גם בהליכים ובתקנות הבירוקרטיים שלו, שעלולים לסבך את תהליך הקנייה או השכרת הבית. יתר על כן, בחלק מהערים והאזורים יש שוק פעיל יותר מאחרים, כאשר ברלין ופרנקפורט פופולריות במיוחד בקרב משקיעים.

יותר ביטחון כאשר מטיילים בחו"ל

החזקת דרכון אירופי מגבירה את הביטחון שלכם כאשר אתם מטיילים או שוהים בחו"ל, שכן מתאפשר לכם לקבל הגנה קונסולרית גרמנית וכן הגנה קונסולרית אירופית במקומות בהם אין קונסוליה גרמנית או ישראלית.

מי זכאי להוציא דרכון גרמני?

ע"פ תיקון החוק שעבר לאחרונה בגרמניה ניתן כמעט להבטיח אזרחות גרמנית לכל צאצא למי שחיי בגרמניה עד לשנתעזב את גרמניה עם לפלשתין או ארץ אחרת, ולא קיבל על עצמו אזרחות של מדינה אחרת עד לשנת 1941, יכול לבקש עבורו ועבור צאצאיו את האזרחות הגרמנית.

נשים אשר נשאו לגבר שאינו גרמני לפני 1941, ואו מי שקיבל על עצמו אזרחות נוספת עד לשנת 1941, כל אלו עד לתיקון חוק האזרחות לא היו זכאים לאזרחות הגרמנית., וכיום עם בחוק החדש, יכולים גם כן לבקש את הדרכון הגרמני.

אילו מסמכים יכולים לשמש אתכם בתהליך?

דרכון גרמני של בן המשפחה אשר חי בגרמניה יכול להוות הוכחה חותכת לגבי אזרחותו של אדם, כמו גם מסמכים גרמנים אחרים גכון תעודת אזרחות, ותעודות ציבוריות נוספות.

מי שקיבלו פיצויים בעבר או עדין מקבלים, בתיק הפיצויים שהגשתם נמצאים מסמכים תומכים שלבטח יתקבלו ע"י גמרניה גם לצורך תהליך האזרחות.

מהו ההליך להוצאת דרכון גרמני?

את תהליך הוצאת הדרכון הגרמני  ניתן לחלק למספר חלקים: 

חלק א' מילוי שאלון ואבחון זכאות ראשוני

חלק ב' איתור מסמכים בגרמניה ובישראל (מתבצע ע"י המשרד)

חלק ג' ניתוח היסטורי, תרגום ואימות מסמכים 

חלק ד' בניית תיק הבקשה, והגשתו בגרמניה

התראות והודעות

לאחר הפקדת התיק בגרמניה, אין קבלת מידע לגבי התקדמות התיק עד לסיומו, ואין כל דרך לברר את מצב התיק. הערות בהתיחסות לתיק שהוגש, בקשה לחומרים נוספים או כל העברה אחרת, מדוברת אל משרדנו שבגרמניה, ואנו במקביל מידעים את הלקוח.

חלק ה' אישור האזרחות וקבלת תעדות התאזרחות במשרדי הקונסוליה הגרמנית בישראל. לאחר קבלת תעודת ההתאזרחות, יוכל הלקוח לזמן עבור עצמו תור לקונסוליה הגרמנית לצורך הזמנת דרכון. בפגישה זו ישלם המתאזרח אגרה קונסולרית עבור הדרכון, הוא יצולם, ילקחו ממנו טביעות אצבעות, וכ 60 יום לאחר מכן ניתן יהיה לאסוף את הדרכון מהקונסוליה.

כמה מורכב התהליך?

נחלק את התשובה לשני חלקים:

צד הלקוח: לצורך קבלת האזרחות והדרכון הגרמנים על כל מבקש אזרחות לבצע מספר פעולות לרבות: 

  • מילוי שאלון פרטים אישים, שלב זה מצריך מחקר משפחתי. בחלק גדול מהמקרים המידע אינו זמין למבקש האזרחות ויש צורך בחקירה של בני משפחה, ומחקר בארכיון המדינה.
  • חתימה על הסכם השירות ותשלום כמוגדר בהסכם.
  • המצאת מסמכים ממשרדי הממשלה השונים - משרדנו מבצע את איסוף המסמכים בעבור 1,300 ש"ח לאדם.
  • הגשת הבקשה בקונסוליה ואו חתימה על ייפוי כוח להפקדת בהקשה בגרמניה.
0 +

לקוחות פעילים

רוצה לברר פרטים נוספים אודות זכאותך?

100% הצלחה!

Hidden
Hidden
Hidden

כמה דברים שחשוב לדעת על אזרחות גרמנית

שאלות נפוצות

צוות המשרד שלנו בעל ניסיון מקצועי של מעל ל-9 שנים בהפקת אזרחות גרמנית לזכאים. 
ריכזנו עבורכם את מגוון השאלות הנפוצות של הזכאים לאזרחות בתהליך קבלת האזרחות ונקודות שחשוב להכיר

ע"פ תיקון החוק שעבר לאחרונה בגרמניה ניתן כמעט להבטיח אזרחות גרמנית לכל צאצא למי שחיי בגרמניה עד שנת עזיבתו את גרמניה אם פלסטין או ארץ אחרת, ולא קיבל על עצמו אזרחות של מדינה אחרת עד לשנת 1941, יכול לבקש עבורו ועבור צאצאיו את האזרחות הגרמנית.

נשים אשר נשאו לגבר שאינו גרמני לפני 1941, ואו מי שקיבל על עצמו אזרחות נוספת עד לשנת 1941, כל אלו עד לתיקון חוק האזרחות לא היו זכאים לאזרחות הגרמנית., וכיום עם בחוק החדש, יכולים גם כן לבקש את הדרכון הגרמני.

לוחות הזמנים מתחלקים שנים:

חלק א: בחינת זכאות, מחקר היסטורי, איתור מסמכים, הכנת תיק הבקשה כשישה חודשים לערך

חלק ב: הגשת התיק בגרמניה והמתנה לתשובה: שנתיים (נכון לשנת 2023 הזמן המתואר מתייחס למינימום המתנה)

לאחר סיום תהליך האזרחות ועד קבלת דרכון: תלוי בזמינות התורים לקונסוליה הגרמנית בישראל

מגרמניה מקבלים עדכון באחד מהמקרים הבאים:

  1. קיימת הערה כלשהי בתיק, זה יכול להיות מסמך חסר, זה יכול להיות תרגום שאינו מספיק ברור, צילום לא ברור או כל דבר אחר.
  2. כאשר מסתיים התהליך

*בכל מקרה אחר במשך התהליך אין אפשרות לקבל תשובה מגרמניה בנוגע להתקדמות התיק

נכון ליום כתיבת שורות אלה (2023), החוק הגרמני אינו מאפשר העברת אזרחות בנישואים.

מאחר ויש להראות זהות בין המסמכים השונים ולהראות את הקשר המשפחתי בין הזכאים השונים, בכל מקרה של שינוי שם, יש לצרף תיעוד לשינוי והדבר פשוט ביותר- באמצעות ״תעודה המעידה על שינוי שם״ אותה מנפיקה רשות האוכלוסין וההגירה במשרד הפנים ובמקרה הצורך, במקרים מורכבים יותר, אם כתוצאה מטעויות רישום ו/או אימוצים ו/או אחרים- קיימת אפשרות לפנות לערכאות המשפטיות, בבית המשפט לענייני משפחה או לבית הדין הרבני (כל מקרה לגופו)

רשימת המסמכים הדרושים כוללת בעיקר מסמכי תיעוד רשמיים של מדינת-ישראל כגון: תעודת לידה (לילידי ישראל), תמצית רישום אוכלוסין, תעודה המעידה על שינוי שם (במקרה הצורך), תעודה המעידה על אזרחות ישראלית, תעודת נישואין/תעודת גירושין, ״תעודת יושר״ ומסמכים נוספים לפי העניין. בנוסף לכל אלו, משרדנו מבצע איסוף מסמכים עבור אישור התהליך ממדינות רבות ביניהן גם גרמניה, רומניה, בולגריה, ומדינות ברית המועצות לשעבר, הארכיונים בישראל.

התשובה הקצרה היא כן, קיימת זכאות גם כאשר בן המשפחה המזכה כבר אינו בן החיים.

לא. אנחנו עושים את כל התהליך עבורכם ישירות בגרמניה ולכן אינכם נדרשים לטוס לשם על-מנת לקבל את האזרחות והדרכון. במקרים מסוימים, כל שתדרשו לעשות, לפי הנהלים הגרמנים, הוא להגיע לקונסוליה הגרמנית בישראל פעם אחת או פעמיים במהלך כל התהליך. יחד עם זאת, ישנם מצבים בו עדיף למבק האזרחות לטוס לגרמניה לצורך זירוז הליכים.

לא! אבל! אחרי שנים של ניסיון, של למידה מתמדת ושל מציאת פתרונות לכל כך הרבה סוגיות, שאלות ומכשולים בירוקרטיים - הגענו למצב שבו הקבוצה, על אנשי המקצוע שלה, יכולים לקבוע, על בסיס נתונים בסיסיים בלבד ועוד בטרם תחילת הליך רשמית, האם קיימת זכאות והסיכויים לקבלת האזרחות והדרכון הגרמנים בסוף התהליך ולכן, אנו ניקח לטיפולנו רק תיקים בהם אנו סמוכים ובטוחים כי התוצאה תהיה קבלת האזרחות ודרכון, אחרת, אנו חוטאים לאני מאמין שלנו. יתרה מזאת, במקרים בהם לקחנו תחת טיפולנו תיק ונמצא במהלך התהליך, מטעמים התלויים בנו, כי קבלת האזרחות לא תהיה אפשרית - כי אז אנו מתחייבים להעניק החזר כספי, כמצוין בהסכם ההתקשרות בין הצדדים.

ממש לא! כחלק מאמנת השירות שלנו, מהסכם ההתקשרות ההדדי ומרצון להבטיח ודאות וביטחון ללקוחות שלנו, אנו מבקשים כי התמורה בגין התהליך תשולם לפי קצב התקדמות התהליך, לרוב ב- 3 פעימות ובמספר תשלומים לנוחות הלקוחות, כאשר הפעימה האחרונה והגבוהה יותר מבחינת התמורה, משולמת רק בסוף ההליך, לאחר קבלת אישור האזרחות.

רוצה לברר פרטים נוספים אודות זכאותך?

100% הצלחה!

Hidden
Hidden
Hidden

לקוחות ממליצים על קבוצת ES ISRAEL

דילוג לתוכן